رشد کسب و کار

رشد کسب و کار با چهار روش تولیدکنندگان الکترونیک در سال ۲۰۱۹

هنگامی که دنبال راهی برای رشد کسب و کار هستید، احتمالا استراتژی کسب و کار مناسبی را برای رسیدن به یک کسب و کار برتر طرح ریزی کردید. در این مقاله از مراحل رشد کسب و کار برایتان خواهم گفت.

در واقع، عناصر مختلفی وجود دارند که می توانند رشد کسب و کار شما را بالا ببرند. اندیشیدن درمورد کسب و کارتان بطور کلی، شما را در افزایش سود، افزایش بهره وری کارکنان، و گسترش کسب و کار توانمند می سازد-همگی این ها می توانند احتمال فروش بیشتر را بالا ببرند. یادتان باشد این یک معامله برد-برد است.

در زمانی که بسیاری از تولیدکنندگان بریتانیا تلاش می کنند سودآور باقی بمانند و با وجود عدم قطعیت مذاکرات Brexit هنوز خود را بزرگ نگه داشته اند، روش های جدیدی را برای رشد و پرورش کسب و کار تولید الکترونیکی که نا قبل از این حیاتی نبوده است، کشف کرده اند.

هنوز علی رغم چالش های اخیر، ارائه دهندگان خدمات تولیدی، این روند را با گزارش های رشد پایدار به دست می آورند.

رشد کسب و کار

عناصر مختلفی وجود دارند که می توانند رشد کسب و کار شما را بالا ببرند:

۱- سرمایه گذاری در تجهیزات و تکنولوژی

امکانات مدرن تولید به طور فزاینده ای به تکنولوژی های جدید و نوآوری ها یی در بهبود عملیات و تولید محصولات با کیفیت بالا در سرعت های بالا تر بستگی دارد.

البته، همیشه پاسخ، پریدن روی باند تکنولوژی جدید نیست. به عنوان مثال، کاربرد بالقوه روباتیک در خط مونتاژ، همیشه برای نیازهای پیچیده و متنوع پروژه های تولید الکترونیک مناسب نیست.

اما، اگر آنها بتوانند نیازهای تجاری تولید را تصدیق کنند، چیزهای زیادی برای کسب کردن طی معرفی تکنولوژی های جدید وجود دارد.

به عنوان مثال، استفاده از چاپ سه بعدی برای ایجاد ابزار جدید، نتایج خوبی را در کمک به تولید و تست آن ارائه داده است. همانطور که نمونه سازی سریع رایج تر می شود، چاپ سه بعدی می تواند حتی بیشتر از پتانسیل خود، ایجاد فرایند تولید بهتر، سریع تر و مقرون به صرفه تر را تحقق بخشید.

۲- سیستم های ذخیره سازی و بازیابی ساده

اینکه تا چه میزان بتوان سریع و موثر مواد را از طریق یک تأسیسات تولیدی منتقل کرد، می تواند تأثیر قابل توجهی بر هزینه تولید داشته باشد. سرمایه گذاری در سیستم های جدید ذخیره سازی و بازیابی خودکار می تواند به حداکثر رساندن فضا و مساحت و به حداقل رساندن هزینه های اداری کمک کند.

پیدا کردن راه هایی برای ساده سازی ذخیره سازی و دسترسی مواد اولیه برای تولید، مزایای بیشتری را نیز در اختیار شما قرار می دهد که بیشتر فضای موجود را برای تولید اختصاص دهید.

۳- معرفی نرم افزار برنامه ریزی تولید

همانطور که تولید کنندگان الکترونیک دست به پروژه های بزرگ و چالش برانگیزتری می زنند، نیاز به یک برنامه تولید پویا و مقیاس پذیر، تبدیل به یک اولویت در حال افزایش می شود.

آخرین برنامه ریزی های تولید و راه حل های نرم افزاری برنامه نویسی، می تواند به تسهیل تخصیص منابع و اولویت بندی مشاغل در یک محیط تولید فزاینده و پیچیده “زندگی” کمک کند.

توانایی ایجاد برنامه های دقیق تری که بر اساس ظرفیت واقعی، دسترسی به مواد و الزامات تحویل مشتری باشد، می تواند کارایی منابع خود را افزایش و بازه زمانی را کاهش دهد، ظرفیت نامشخص را شناسایی کند و کاهش هزینه ها را در بر داشته باشد.

۴- سرمایه گذاری در افراد

تولیدکنندگان بیشتر و بیشتری به دنبال دفع تأثیرات شکاف مهارتهای تولید انگلستان از طریق سرمایه گذاری در استخدام خود، توسعه کارکنان، حفظ کارکنان و برنامه های سلامت کارکنان هستند.

این فرصت وجود دارد تا استعداد خود را از طریق ارائه طیف وسیعی از برنامه های کارآموزی، طرح های صنعتی سازی و فرصت های تحصیلی رشد دهید.

همکاری بیشتر با مدارس، کالج ها و دانشگاه ها و حضور در مراسم شغلی نیز می تواند این اطمینان را حاصل کند که شما با جامعه محلی ارتباط برقرار کرده اید. و آموزش های داخلی در حال انجام، می تواند به تولیدکنندگان کمک کند تا با تشویق کارمندان موجود به گسترش مهارت های خود و نقش های مسئولانه بیشتری که به نوبه خود منجر به انعطاف پذیری نیروی کار می شود، درون خود را ارتقا دهند.

اگر شرکت شما در حال برنامه ریزی در یک دوره قابل توجهی از رشد باشد، مهم ترین موضوع این است که از ماموریت، ارزش ها و اهداف خود اطمینان داشته باشید واز گوش دادن و پاسخ دادنتان به ایده ها و نگرانی های مردم اطمینان حاصل کنید.

بیشتر بخوانید:

ایده‌های طلایی کلید موفقیت‌های بزرگ

تولیدکنندگان الکترونیک 

منبع: Neil Sharp, JJS Manufacturing

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *