درباره ما

گروه افزا مجموعه مشاوره کسب و کار

Asset-3@4x-1
Asset-1@4x-1
Asset-2@4x
گروه افزا یک مجموعه مشاوره کسب و کار استراتژیک و هدفمند در حوزه کسب و کار، بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ و سرمایه گذاری هدفمند است. مجموعه افزا متشکل از مشاوران و تیم های با تجربه و متخصص در حوزه های مختلف کسب و کار دیجیتال، بازاریابی، تبلیغات، برندینگ و تولید محتوا بر پایه دانش فنی و تجربیات خود به ارائه خدمات افزا می پردازد.
در عین حال تجربیات مدیران تیم های مختلف افزا در حوزه های کسب و کار های دیجیتال و استارتاپ ها سبب شده این شرکت خدمات گسترده ای در حوزه های مورد نیاز فعالان اقتصادی بزرگ و کوچک در این عرصه ها ارئه نمایند.
کامل ترین گروه مشاوره کسب و کار که با گردهم آوردن تمام تخصص های مورد نیاز قابلیت ارائه راهکارهای موثر، اقتصادی و کارآمد در جهت رشد و شکوفایی کارآفرینان، شرکت های دانش بنیان و صنایع بزرگ و کوچک ایران و در جهت رونق تولید و توسعه اقتصادی قدم برعرصه خدمت نهاده است.
خدمات دیجیتال مارکتینگ و قیمت گذاری این خدمات و همچنین بررسی چالش های کسب و کار ها دیجیتال به همراه بررسی سرمایه گذاری هدفمندردر شرکت های اقتصادی بزرگ و کوچک از جمله برخی خدمات توسعه کسب و کارها در حال ارائه ما به مشتریان مان است.