تکنیک های سئو 2019

تکنیک های سئو ۲۰۱۹

تکنیک های سئو ۲۰۱۹

تکنیک های سئو ۲۰۱۹ دارای شش فاکتور مهم است که در این مقاله به برسی و توضیح هر کدام می پردازیم .

تکنیک های بهینه سازی موتورهای جستجو رنگ های مختلفی دارد: از جمله تکنیک بهینه سازی سفید، سیاه و خاکستری. برای هر سئوکار دانستن و کاربرد  هر کدام از این تکنیک ها بسیار ضروری و مهم می باشد.

در ابتدای بهینه سازی سایت ها به کاربردن این تکینیک های سئو بسیار خوب بوده است و موجب بهبود جایگاه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو می شود. اما از طرفی رباتهای گوگل پیوسته در حال به‌روزرسانی هستند و یک مشکل بزرگ در استفاده از این تکنیک ها به وجود می آید:

به‌روزرسانی پیوسته الگوریتم های گوگل را فراموش نکنید

تکنیک های سئو 2019با به‌روزرسانی مداوم الگوریتم ها شما ممکن است یک شبه جایگاه خود را در گوگل از دست بدهید.

حال به نظرتان باید چه کار کنیم؟

آینده سئو را در نظر بگیرید

گوگل قبل از اینکه الگوریتم های خود را به روزرسانی کند و یا الگوریتم جدیدی را ارائه دهد، همه تکنیک های جدید را ابتدا معرفی میکند و سپس به مرور و کم کم آنها را پیاده می کند و بیشتر افراد وقتی گوگل تغییرات خود را منتشر کرد به دنبال به‌روزرسانی در سئو سایت خود هستند.

بهترین کارآماده کردن خود برای تغییرات گوگل هست.

الان این تکنیک های تولید محتوای سئو شده خوب جواب می‌دهد . تنها  یک تعداد از روش‌های سئو در سال های آینده اثرشان کم و یا زیاد میگردد.

مثلا دادن بک لینک از سایتهای قدرتمند به سایتتان اگر اصولی انجام شود در حال حاضر به خوبی رو سئو سایت تاثیر می گذارد، ولی امکان دارد با به‌روزرسانی های جدید گوگل در اعتبار دامنه اثر بک لینک در سئو سایت کم شود.

به نظرتان آیا در سئو ۲۰۱۹ ترندهای جدیدی به وجود می آید.؟ و در سئو ۲۰۲۰ چه تکنیک های به وجود خواهد آمد ؟

پیش بینی وضعیت سئو در آینده توسط متخصصین سئو

آیا در سئو ۲۰۱۹ تغییرات به وجو می‌آید؟

هر فردی با مشاهده عبارت «سئو ۲۰۱۹» این سوال برایش پیش می‌آید. آیا تکنیک های آموزش تولید محتوا و سئو که الان کاربرد خوبی دارند در سال های آینده کاربردشان کمی یا زیاد میشود؟

در پاسخ به سوال بالا باید جواب بدهیم، خیر.

تنها اثر برخی از روش های سئو با مرور زمان بیشتر یا کمتر میشود. الان این تکنیک های تولید محتوای سئو شده خوب جواب می‌دهد.

مثلا دادن بک لینک از سایتهای قدرتمند به سایتتان اگر اصولی انجام شود در حال حاضر به خوبی رو سئو سایت تاثیر می گذارد، ولی امکان دارد با به‌روزرسانی های جدید گوگل در اعتبار دامنه اثر بک لینک در سئو سایت کم شود.

۶ فاکتور جدید و مهم ، تکنیک های سئو ۲۰۱۹

در ادامه مقاله ۶ تکنیک جدید و تاثیرگذار را در سئو به شما معرفی میکنیم.

 ۱-بررسی تاثیر اعتبار برند بر وفاداری مشتریان

اعتبار برند به ارتباطات مشتری با برند و برند با مشتری در طی زمان گفته می شود.هر چه میزان تعامل کاربران با برند بیشتر باشد، اعتبار برند شما نیز بیشتر می شود و این بیانگر این است که کسب و کار شما توسط برندتان پیشرفت داشته است.

تکنیک های سئو 2019۲-سوشال سیگنال (سیگنال های شبکه اجتماعی)

میزان ارتباط مخاطبین مانند لایک، کامنت، اشتراک گذاری تصاویر و فیلم ها و … را درشبکه های اجتماعی سیگنال های شبکه های اجتماعی یا سوشال سیگنال می نامند.هر چه حضور سیگنال ها در شبکه های اجتماعی بیشتر باشد در سئو تاثیر گذار است.و  آیا شبکه های اجتماعی می توانند باعث افزایش سئو شوند ؟گوگل در سالهای آتی به این سیگنال های بیشتر نسبت به قبل در سئو اهمیت می‌دهد.

نکته جالب توجه این است که ارزش سوشال سیگنال شبکه های اجتماعی با یکدیگر متفاوت بوده است.شکل زیر ارزش سوشال سیگنال ها را نشان می دهد. همانطور که مشخص است +۱ گوگل پلاس به نسبت لایک فیسبوک ارزش بیشتری دارد.

تکنیک های سئو 2019

 

پادکست یکی ازانواعا محتواست که زیاد در مبحث سئو دیده نشده است، خالی از انتظار نیست که به زودی تخت پادهی را میگیرد، و کم کم  دوران پادشاهی محتوای متنی در حال اتمام است،  برای داشتن Time Rate خوب بهتر است محتوای صوتی و تصویری را در سایت خود زیاد کنید تا سایت شما به سئو بهتری دست پیدا کند.

۴-تجربه کاربری

تجربه کاربری ( User Experience )یا UX احساسی است که کاربر درحین استفاده از یک محصول یا خدمت تجربه می کند. گوگل مدام  در حال به‌روزرسانی و انتشار الگوریتم های خود است تا احساس کاربر نسبت به سایت خیلی راحت و بهتر باشد.مدتی است که سرویس  گوگل، تجریه کاربر از سایت شما برایش خیلی مهم شده است و هر چه تجربه کاربر بهتر باشد رتبه سئو سایت شما بالاتر می رود پس در هنگام طراحی و بهینه سازی سایت خود تجربه کاربر را فرامش نکنید.

تجربه کاربر۵-آخرین تغییرات در هسته الگوریتم های گوگل

گوگل هر روزه تقریبا تغییراتی در هسته الگوریتم های خود انجام میدهد و این موجب تغییر جایگاه سایت ها در گوگل می شود. بروزرسانی هایی که گوگل بر روی الگوریتم های خود انجام می دهد به دو دسته تغییرات روزانه و تغییرات گسترده است . تغییرات روزانه معمولا موجب بهبود جزئی سئو سایت شما می شود ولی تغییرات گسترده می توانیم به الگوریتم هایی همچون الگوریتم پاندا، الگوریتم پنگوئن و الگوریتم مرغ مگسخوار اشاره کنیم.

سال ۲۰۱۹ آپدیت های فلوریدا ۲، به‌روزرسانی در هسته الگوریتم مارس و ژوئن از جمله تغییرات اساسی در الگوریتم های گوگل بودند که موجب تغییر جایگاه بسیاری از سایت ها بوده است.

blog-org-1449-1534081087-google-broad-core-algorithm-update آخرین به روز رسانی الگوریتم هسته ای گوگل 2018

۶-هدف جستجو کاربر یا search intent

تولید محتوای جذاب موجب بهبود رتبه سئو  و افزایش ترافیک وب‌سایت می شود. یک محتوای جذاب، محتوایی است که مردم بیشتر از انها استفاده میکنند.

بالای یک سال است که گوگل می تواند هدف از جستجوی کاربران را تشخیص دهد. گوگل می‌خواهد به سایتهایی بالاترین رتبه دهد که  که بیشترین تطابق را هم با کلمات مورد جستجوی کاربران و هم با هدف از جستجوی یک پرسش خاص دارند. به همین دلیل است که تناسب محتویات وب‌سایت با هدف از جستجوی افراد ضرورت دارد.

یک پاسخ

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *